Aktualności

11.06.2018

ATEX i iskrobezpieczeństwo na promie po Bałtyku

22-23 sierpnia 2018 Gdynia - Karlskrona - Gdynia


Szkolenie na promie obejmuje zagadnienia  z zakresu techniki przeciwwybuchowej i dyrektyw ATEX i jest poszerzone o szczegółowe omówienie zagadnień związanych z doborem urządzeń w wykonaniu iskrobezpiecznym oraz wyliczeniem obwodów iskrobezpiecznych.
Prom Stena Line wypływający z Gdyni posiada pełne zaplecze konferencyjno-hotelowe umożliwiające sprawne i efektywne przeprowadzenie szkolenia. Po szkoleniu uczestnicy mogą korzystać z wszelkich atrakcji dostępnych na promie i uroków pełnomorskiego rejsu.


Czas przeznaczony na szkolenie wynosi 24 godziny od momentu przybycia na Terminal w Gdyni do opuszczenia promu. W ramach szkolenia zapewniamy całodobowe wyżywienie i nocleg w kabinie. W tym czasie prom dopłynie do Karlskrony w Szwecji (nie ma możliwości opuszczenia statku) i powróci do Gdyni. Termin szkolenia: 22 sierpnia 2018 (środa) – wypłynięcie wieczorem z Gdyni i powrót wieczorem następnego dnia 23 sierpnia (czwartek).


Koszty obejmują szkolenie, materiały szkoleniowe, nocleg w kabinie jednoosobowej z łazienką (z opcją dla dwóch osób) oraz całodzienne wyżywienie.

Szczegóły pod liniem http://akademiabezpieczenstwa.com/atex-technika-przeciwwybuchowa-oraz-iskrobezpieczenstwo,99,pl

wstecz